درباره ما

آژانس بازاریابی اینترنتی ثانیه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه بازاریابی اینترنتی همچنین در عرصه‌ی طراحی وب‌سایت و سئو به عنوان یک مجموعه خلاق و متخصص در این صنعت شناخته شده است. تیم ثانیه از جوانان و نخبه‌های دانشگاهی که در زمینه طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی، فروش آنلاین و دیگر خدمات مرتبط در کنار داشتن خلاقیت، تجربه و تخصص مناسبی دارند.
با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدرن و رویکردهای خلاقانه، تیم ثانیه بهترین راهکارها را برای رشد و توسعه کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد.

ما در رسانه‌های اجتماعی:

ثاینه ارزش آفرین است!

داستانِ انتخابِ نامِ ثانیه 

"ثانیه" به دلیل داشتن مفهومی خلاقانه و بیانگر اهمیت زمان در دنیای امروز انتخاب شده است. همانطور که می‌دانید، در دنیای امروز که رقابت کسب‌وکارها بسیار بالا رفته است، زمان یکی از مهمترین مولفه‌ها در موفقیت یک کسب و کار محسوب می‌شود. با توجه به این واقعیت، نام "ثانیه" به عنوان نامی ساده، بیانگر اهمیت فوق العاده زمان است که ما به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم.

ما ثانیه را به عنوان یک واحد قابل درک از زمان برگزیدیم تا قدر آن را بدانیم و برای شما ارزش آفرینی کنیم.

همکاران ثانیه

ثانیه به عنوان یک شرکت ارایه دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی تمام نیازهای شما را در نظر گرفته و در سبد محصولات و خدمات خود و همکارانش بهترین را به شما ارایه میکند.

تیمِ ثانیه

در اوایل شکل‌گیری تیم ثانیه، فقط دو نفر در آن حضور داشتند و با گذر زمان و افزایش مشتریان ارایه خدمات با کیفیت چالش برانگیز بود. اما با بهبود فرهنگ سازمانی و جذب نیروهای متخصص، تلاش کردیم تا به یک تیم بزرگتر و قدرتمندتر تبدیل شویم.

امروز، همه اعضای تیم ثانیه در حوزه بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت تخصص لازم را دارند و با داشتن دانش و اطلاعات به‌روز، همواره در حال یادگیری و بهبود خود هستند.

 

در ثانیه دانش و اطلاعات به‌عنوان یکی از ارزش‌های مهم شناخته می‌شود و هیچ‌گونه محدودیتی برای دسترسی به آن‌ها وجود ندارد. همه اعضای تیم به هم در رشد مهارت ها کمک میکنند همچنین با برگزاری دوره‌های آموزشی داخلی و خارجی، تلاش داریم تا اعضای تیم ثانیه با جدیدترین روش‌ها و استراتژی‌های بازاریابی آشنا شوند و در حرفه‌ی خود بهترین عملکرد را ارائه دهند.

مجوزها و امتیازاتِ ثانیه

مجوزها، افتخارات، نمادهای اطمینان و لوگوی همکاران ثانیه

ثانیه تا امروز مورد اعتماد چه کسانی بوده؟

واحد طراحی و توسعه‌ی آژانس بازاریابی اینترنتی ثانیه با سازمان‎ها، شرکت‌ها و افراد حقیقی و حقوقی بسیاری فعالیت داشته است. مشتریان ما همیشه به دنبال بهترین خدمات هستند و ما تلاش می‌کنیم تا خدمات حرفه‌ای، با کیفیت و استانداردی بالا را به آن‌ها ارائه دهیم.

در باور ما، خدمات حرفه‌ای نیازی به تعریف و تبلیغ ندارند و بهترین معرف کیفیت خدمات ما، مشتریان خود هستند. در ادامه، نام و نشان تعدادی از مشتریان ما آمده است که افتخار همکاری با آنها را داشته‌ایم.